O nás


Dovolte nám v krátkosti představit historii firmy SoftINES s.r.o. z Českého Krumlova, která se zabývá tvorbou softwaru se specializací na restaurační a ubytovací provozy.

Naše firma působí na trhu již od roku 1999 a za tuto dobu se jí dostalo důvěry několika stovek zákazníků. Tuto důvěru jsme si zasloužili především zpracováním našich softwarů RestINES, který je určený pro řízení restauračních provozů a HotelINES, který zajišťuje provoz ubytovacích zařízení, tedy především hotelů a penzionů.

Kromě těchto dvou našich hlavních produktů, jsme postupně vyvinuli i další software, jako například program ShopINES pro obchody, PostINES pro evidenci doručené a odeslané pošty, rezervační software SportINES pro sportovní areály (rovněž je nabízen pod názvem WellnessINES), JobINES pro evidenci docházky a několik dalších specializovaných programů na zakázku.

Časová osa produktů INES


V roce 1999 byl zahájen prodej softwaru RestINES a HotelINES ve verzi DOS.

V roce 2000 byl zahájen prodej softwaru ShopINES ve verzi DOS pro obchody, který nahrazuje klasické registrační pokladny.

V roce 2002 byl vyvinut software PostINES dle potřeb České správy sociálního zabezpečení a postupně byl zdokonalován a licencován na většinu okresních poboček ČSSZ.

V roce 2004 byl vyvinut software SportINES pro potřeby rezervací sportovních areálů.

V roce 2005 byl zahájen prodej nové generace programu RestINES pro dotykové obrazovky, jehož obchodní označení je RestINES-Touch. Postupem času do něj byly implementovány další nové technologie jako například přenosné číšnické terminály a je samozřejmě stále zdokonalován až do dnešních dnů.

V roce 2007 byl ukončen vývoj nové generace ubytovacího softwaru s názvem HotelINES . Následně byl tento program opět zdokonalován a doplněn například o elektronickou komunikaci s cizineckou policií nebo modul umožnující on-line rezervace klientů přes internet.

V roce 2008 byl zahájen prodej softwaru PlayWinINES .

V roce 2010 byl zahájen prodej softwaru ShopINES ve verzi pro Windows.

Naše programy jsou neustále zdokonalovány dle požadavků stovek našich zákazníků a dají se dnes přizpůsobit na prakticky jakýkoliv provoz.